Witch کلش اف کلنز (ساحره)

Witch یا ساحره یکی از قویترین نیرو های موجود کلش اف کلنز می باشد که با استفاده از جادو مخصوص خود اسکلت های مرده را زنده می سازد و در هر ثانیه آن ها را بیشتر می کند.

 

 آموزش نیروی Witch کلش اف کلنز

مشخصات شکلی Witch ها در زمان حمله :

ساحره کلش اف کلنز

خلاصه:

 • Witch ها نیرو های قدرتمندی هستند که همیشه باید در عقب دید دشمن قرار بگیرند تا ضربه نخورند ساحره ها با استفاده از جادوی خود اسکلت ها را زنده می کند و همیشه باید مثل Healer ها در پشت پیاده شود و به عنوان نیروی Support نامیده می شود همیشه.
 • ساحره ها دارای موی بلند بنفش هستند، همراه با یک اعصا که روی آن کله ی بز می باشد و دارای یک کمربند طلایی و همراه با لباسی بنفش رنگ می باشد.

استراتژی:

 • همیشه گفته می شود که به دلیل جان کم Witch ها باید دقت داشته باشید که Witch ها را در عقب نیرو های خود قرار دهید زیرا که با کوچک ترین ضربه ای از دشمنان شما می میرد و نمی تواند در مقابل ضربات سنگین دوام آورد
 • شما می توانید با استفاده از یک سری Giant ها و Wall Breaker ها حواس دشمنان را پرت کنید و در پشت آن 1 الی 3 Witch خالی کنید که با استفاده از اسکلت ها به Giant ها کمک کنید، وقتی که Giant ها موانع دفاعی دشمنان را نابود کردند به صورت انتخابی 4 عدد Wall Breaker دیگر می توانید استفاده کنید که بیشتر نیرو ها را به جلو هدایت کنید و همینطور می توانید Witch ها و Giant های بیشتری پیاده کنید که سریع تر عملیات را انجام دهید.
 • اسکلت هایی که توسط ساحره ها ساخته می شود می تواند به Giant ها در نابود کردن کمک کند.
 • اسکلت ها دارای جان بسیار پایینی می باشند که با کوچکترین ضربه ای از Mortar ها یا Wizard Tower نابود می شوند.
 • اگر شما در شروع کار با استفاده از Lighting Spell بتوانید Mortar های دشمنان را نابود کنید می توانید کمک بسیار زیادی برای جلوگیری از ضربات دست جمعی انجام دهید و به حمله اسکلت ها بسیار کمک می کند.
 • اگر شما در زمان حمله کردن یک Witch را به تنهایی دیدید می توانید با استفاده از یک Lighting Spell آن را بکشید و این کمک بسیاری به شما می کند.
هدف مورد علاقهنوع ضربهزمان اسکلت ساختنمقدار فضای مورد نیازمدت زمان آموزشسرعت حرکتسرعت ضربه زدن در ثانیهDark Barracks مورد نیازفاصله برای ضربه
هرچیزیضربه دست جمعی هم برای زمینی و هم هوایی6 ثانیه1220 دقیقه120.7 ثانیه54 خانه
سطحضربه در ثانیهقدرت ضربه در هر حملهاسکلت های قابل ساختمقدار جانهزینه مورد نیاز Dark elixirهزینه برای اتقا Dark elixirلابراتوری مورد نیازمدت زمان آموزش
12517.53 (محدودیت 6)75250N/AN/AN/A
230214 (محدودیت 8)10035075,000710 روز

 

برچسب ها: Witch کلش اف کلنز , استراتژی حمله با Witch ها , ساحره کلش اف کلنز , ساحره کلش اف کلن , سربازان Clash of Clans , جادوگر های بازی کلش اف کلنز , جادوگر های کلش اف کلنز , جادوگر های clash of clans , ساحره ها در بازی Clash of Clans
لینک ثابت

  هیچ نظری ثبت نشده است

  شما اولین نفر باشید !

ارسال نظر

نکته :
- نظرات شما ممکن است فقط بعد از تایید مدیر نمایش داده شوند .
- لطفا از زبان پارسی برای نظر دادن استفاده کنید

CAPTCHA Image