مپ کلش اف کلن تاون هال 9 - 2 Air Sweeper

مپ کلش اف کلنز جدید برای تاون هال 9 با 2 Air Sweeper برای آپدیت های جدید با آموزش کامل و جزئیات کاملی که در آن ذکر شده است.

 

مپ کلش اف کلن تاون هال 9 - 2 Air Sweeper 

 

شما در اینجا چیدمانی را میبینید بدون هیچ ساختمانی این چیدمان مخصوص و پایه دیوار ها می باشد که شما آن ها را باید بچینید که بعد در آن ساختمان ها را قرار دهیم.

در مرکز این نقشه شما دقیقاً دو جای خالی را میبینید که مخصوص مهمترین ساختمان های شما در بازی می باشد یعنی Dark Elixir Storage و Clan Castle و بین این دو شکافتگی هست که ما آن را مخصوص X-Bow ها قرار دادیم که ساختمان های دفاعی مهم بعد از آن هستند. و همینطور Air Defense ها را از بقیه ساختمان ها داخل تر قرار دادیم که مانع حمله های هوایی قوی شود.

مپ کلش اف کلنز تاون هال 9 مپ فارمینگ

خوب بعد از اینکه مپ را کامل چیدید یه نگاه کلی به ترپ ها (تله) بیندازید

مپ کلش اف کلنز لول 9 آپدیت جدید

یکی از ویژگی های مهمی که این مپ به شما می دهد این است که می توانید به انتخاب خود Gold Storage یا Elixir Storage را بیرون یا داخل نگه دارید که با توجه به نیاز های ویژه خود که به کدام بیشتر نیاز دارید. و همینطور چرا Hidden Telsa ها بیرون قرار دارند ؟ جواب این سوال این است که وقتی دشمن شما می خواهد نیرو های خود را پیاده کند ( نیرو هایی مانند Gaint یا هوگ ) نظرشان به Hidden Telsa جذب می شود و وقتی که آن را نابود کرده اند مجبور می شوند برای نابود کردن Archer Tower ها از Trap ها رد شوند و همینطور Gaint Bomb که صدمه بسیار زیادی را به فرد وارد می نماید.

مپ لول 9 کلش اف کلنز 2 ایر سویپر

برچسب ها: مپ کلش اف کلنز تاون هال 9 , مپ کلش اف کلنز , مپ کلش اف کلنز 2 Air Sweeper , مپ کلش اف کلنز لول 9 , نقشه کلش اف کلنز ضد هوایی لول 9
لینک ثابت

    هیچ نظری ثبت نشده است

    شما اولین نفر باشید !

ارسال نظر

نکته :
- نظرات شما ممکن است فقط بعد از تایید مدیر نمایش داده شوند .
- لطفا از زبان پارسی برای نظر دادن استفاده کنید

CAPTCHA Image