فرنچایز inFamous پا در راه Assassin’s Creed گذاشته است

Second Son

اکنون بسیاری از گیمران استدیو Sucker Punch را استدیو inFamous  می نامند. آقای  Nate Fox کارگردان inFamous: Second Son ضمن بد ندانستن این موضوع، به آینده این فرنچایز امیدوار بوده و صراحتا بیان می کند که ادامه این فرنچایز در هر جا و در هر مقطع زمانی قابل رخ دادن است.  البته ایشان با پشتوانه ی دلگرم کننده ای این گونه سخنان را بیان می کند چرا که با توجه به نمرات نسبتا بالای inFamous: Second Son  و هم چنین نگاهی به UK charts می توان متوجه شد که ایشان بیراه نمی گوید. آقای  Nate Fox  در مصاحبه با خبرگزاری OPM سخنان خود را اینگونه توجیه می کند:((محتوای فرنچایز inFamous  وسعت بسیاری دارد به گونه ای که هر شخص ( در بازی) می تواند نیروی خود را در راه خوبی یا در مسیر شیطانی به کار ببرد. این مضمون داستانی دارای وسعتی بدون مرز است به گونه ای که هر شخص در هر سنی، از هر نژادی ، در هر زمانی و در هر کشوری می تواند نیروی خود را در مسیر خیر و شر به کار ببرد. این امر به ما اجازه می دهد تا خط داستانی inFamous  را در هر مکان و هر برهه ای از زمان به اجرا در بی آوریم.))

او inFamous: Second Son   و نسخه های قبلی این فرنچایز را دست پخت همین ایده دانست و افزود:((داستان inFamous: Second Son  و Delsin، داستانی جدید است، در شهر جدیدی اتفاق می افتد و نیرو های Delsin نیز نو و تازه است. لذا شما حتی باید انتظار کارکتر هایی جدید و متفاوت از نسخه ی قبل از خود را در این فرنچایز داشته باشید. او هم چنین به شوخی( که چندان هم از واقعیت دورنیست) گفت: آیا شما دوست دارید کارکتر آینده یک نینجای قهرمان باشد؟!))

پس از آن از ایشان پرسیده شد که آیا inFamous قصد دارد پا در راه Assassin’s Creed بگذارد؟ آقای Nate در پاسخ گفت:((Assassin’s Creed  مثال خوبی برای این امر است چرا که دو فرنچایز در نسخه های جدید خود شاهد کارکتر هایی جدید با نیروهایی نو و هم چنین لوکشین هایی  متفاوت از قبل هستند. می توان  Bioshock را نیز به این جمع اضافه نمود. البته تفاوت هایی بین این ها وجود دارد اما در واقع سیاست های ساخت نسخ جدید  آن ها یکسان است و مبتنی بر ایجاد تفاوت نسبت به نسخه های قبلی فرنچایز می باشد.))

 

برچسب ها: مقدار زمان برای پایان بازی INFAMOUS SECOND SON اعلام شد , زمان بازی INFAMOUS SECOND SON , دانلود بازی INFAMOUS SECOND SON , آخرین اخبارات INFAMOUS SECOND SON , دانلود مستقیم INFAMOUS SECOND SON , دانلود تریلر INFAMOUS SECOND SON , شایعه های INFAMOUS SECOND SON , فرنچایز inFamous پا در راه Assassin’s Creed گذاشته است , INFAMOUS در راه Assassin CreeD
لینک ثابت

    هیچ نظری ثبت نشده است

    شما اولین نفر باشید !

ارسال نظر

نکته :
- نظرات شما ممکن است فقط بعد از تایید مدیر نمایش داده شوند .
- لطفا از زبان پارسی برای نظر دادن استفاده کنید

CAPTCHA Image