دانلود مپ Dota v6.83c Public Beta 2

بعد از انتظار های بسیار طولانی و فراوان Ice Frog تصمیم گرفت که کار هایی انجام دهد تا به حال فعلاً مپ تست 6.83c آماده شده و این نسخه کاملاً تست می باشد و توسط Ice Frog ساخته شده است.

Download Dota v6.83c Beta 2 

اطالاعات موجود ما:

Ice Frog بعد مدت های بسیار طولانی فراوان تصمیم گرفته مپ جدید بده حالا چرا از مپ 6.81c می خواهد بپره به 6.83c جای تعجب بسیار داره جالب است این مپ بر خلاف مپ های بسیار دیگر که توسط افراد دیگر ساخته شده بود این مپ مخصوصاً توسط خود فرد Ice Frog است و در ساخت GetDota نیز ثبت شده و خبر خوب دیگر این است همیشه قبل از آنکه ورژن جدید بیاد Beta ها منتشر می شود پس حتماً منتظر ورژن اصلی مپ نیز باشید.

تغییرات مپ:

فعلاً خبری نشده از تغییرات جدید باید همیشه مپ کاملاً انشار بشه که تغییرات را هم ثبت کنن ولی تا جایی که اطلاع دارم ورژن جدید تغییرات Shop و Roshan انجام شده و همینطور باید بدانید که خیلی از هیرو ها نیز مقدار واحد هایشان (اسکیل ها و دیگر چیز ها) تغییر کرده است.

دانلود : دانلود مپ DotA v6.83c Public Peta 2

حجم : 7 مگابایت

برچسب ها: دانلود مپ Dota v6.83c Beta , دانلود مپ Dota v6.83c Public Beta 2 , دانلود مپ بتا دوتا 6.83c , دانلود مپ دوتا الستار , دانلود مپ دوتا , دانلود آخرین ورژن مپ دوتا
لینک ثابت

    هیچ نظری ثبت نشده است

    شما اولین نفر باشید !

ارسال نظر

نکته :
- نظرات شما ممکن است فقط بعد از تایید مدیر نمایش داده شوند .
- لطفا از زبان پارسی برای نظر دادن استفاده کنید

CAPTCHA Image