مپ وارکرافت - Warhammer: Eternal Melee

یکی از مپ های محبوب وارکرافت که در سبک بازی های معمولی ساخته شده و استقبال بسیار خوبی شده زیرا سازنده مپ کارکتر های بسیار زیادی را اضافه کرده و شکل مپ بسیار زیبا و Balance می باشد؛ یک سری از تصاویر بازی هم آماده کردم که نیاز است در ادامه آن ها را ببینید تا با این مپ بیشتر آشنا بشید.

دانلود مپ Eternal - Meleeدانلود مپ Warhammer Eternal Melee

 

برچسب ها: دانلود مپ Warhammer: Eternal Melee , دانلود مپ Warhammer , Download Map Warhammer , Download Map Warhammer Eternal Melee , دانلود مپ Eternal Melee
مطالعه بیشتر

تغییرات مپ DotA 2 v6.83

مپ 6.83 با یک سری از تغییرات وارد شده یک سری از موارد کلی اون رو ترجمه کردم که شامل کل مپ میشه بقیوشو توی یک فایل فشرده شده براتون گزاشتم استفاده کنید.

تغییرات مپ DotA v6.83

برچسب ها: تغییرات مپ Dota v6.83 , تغییرات Dota v6.83 , Dota v6.83 Changelog , مپ دوتا 6.83 , تغییرات دوتا 6.83
مطالعه بیشتر

دانلود مپ Dota 6.83a lod v1b

Legend of Dota (اسطوره های دوتا) یا به کوتاه شده LoD یک بازی انتخابی از روی سلیقه و فکر است. این بازی طوری ساخته شده است که شما به صورت دوست داشتنی هر اسکیلی را که دوست دارید برای خود انتخاب می کنید و سپس در پایان هیرو خود را انتخاب می کنید که چه شکلی باشد. این بازی بسیار جذاب و دوستاداشتنی است به طوری که با انجام چند تا کلید کوچک هیرو مورد علاقه خود را می سازید و شروع به بازی با هیرو می کنید.

تا حالا تصورشم می کردید که لول 3 Lanaya با AIM Sniper رو با هم بگیرید ؟ !!! می دونید چه فاصله ای می ده بهتره هرچی سریع تر مپ رو تست کنید تا از دست نرفته.

دانلود مپ Dota LoD v.6.83a v1b

برچسب ها: دانلود مپ Dota v6.83a Lod v1b , Download Map Dota v6.83a Lod v1b , Dota v6.83a Lod v1b , Download Dota v6.83a Lod v1b , دانلود مپ Dota v6.83a Lod , دانلود مپ DotA LOD , دانلود مپ دوتا Lod
مطالعه بیشتر

تصاویر زمینه دوتا (سری 6)

توی سری شماره 6 عکس های زیبا و HD دوتا الستار تصمیم گرفتم عکس های زیبای با کیفیت از Dota 2 که شکل جهانی را دارا می باشد و عکسی از هیرو های Juggernaut و Tuskar نیز می باشد را گزاشتیم.

عکس هیروی Juggernaut

برچسب ها: عکس هیروی Tuskar , تصویر هیروی Tuskar , تصاویر زمینه Tuskar , عکس هیرو Juggernaut , تصاویر هیرو Juggernaut , هیرو Juggernaut , Dota Juggernaut Wallpaper , تصاویر دوتا , تصاویر HD دوتا
مطالعه بیشتر